Biuro Rachunkowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Biuro Rachunkowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Biuro Rachunkowe Expert to nie tylko księgowość w Nowym Dworze Mazowieckim, ale również budowanie pozytywnych relacji z Klientem.
Zapraszamy na spotkanie przy dobrej kawie, by porozmawiać o Twoim Biznesie oraz planach na przyszłość i oczywiście po to, by lepiej Cię poznać.

Chcesz założyć firmę? Zapraszamy na spotkanie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Największym wyróżnieniem dla nas jest to, że nasi Klienci z Nowego Dworu Mazowieckiego polecają nas następnym.

 

Jesteśmy pasjonatami rachunkowości i podatków. Zmieniamy oblicze księgowości

 

Biuro Expert w Nowym Dworze Mazowieckim zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem kadr i płac. Nasze biuro rachunkowe w Nowym Dworze Mazowieckim specjalizuje się w obsłudze księgowości dla działalności gospodarczych oraz dla spółek prawa handlowego.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem książek przychodów i rozchodów, a także sporządzaniem rozliczeń PIT.

Księga przychodów i rozchodów to jedna z form prowadzenia księgowości.

Forma rozliczania się z urzędem skarbowym mogą skorzystać spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, których przychód netto za rok poprzedni nie przekroczył 1 200 000 euro. W księdze przychodów i rozchodów księgowane są między innymi przychody, koszty uzyskania przychodu, wynagrodzenia i inne wydatki.

Pełna księgowość to bardzo dokładny system ewidencyjny. Taka metoda rozliczania dostarcza szczegółowych informacji na temat przychodów uzyskanych przez firmę, poniesionych przez nią kosztów oraz wszelkiego typu transakcji i przepływów pieniężnych. Dzięki temu uzyskujemy pełen obraz sytuacji finansowej firmy. Do prowadzenia pełnej księgowości zobowiązane są spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie oraz osoby fizyczne, których dochód netto za rok poprzedni wynosił równowartość 2 000 000 euro.

Nasze biuro księgowe w Nowym Dworze Mazowieckim zapewnia obsługę kadrowo-płacową. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu to gwarancja terminowo wypłaconych wynagrodzeń, prawidłowo prowadzonych ewidencji czasu pracy czy dokumentacji pracowniczej.

Ryczał ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy rozliczający się z urzędem skarbowym na takiej zasadzie nie pomniejszają swoich przychodów o koszty ich uzyskania.

Nasze biuro rachunkowe w Nowym Dworze Mazowieckim zajmuje się również rozliczaniem podatków. Wciąż śledzimy pojawiające się w prawie zmiany dotyczące terminów rozliczenia, ulg podatkowych i innych kwestii. Nasze biuro Księgowe w Nowym Dworze Mazowieckim zadba, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Kompleksowa obsługa małych i dużych przedsiębiorstw to nasza specjalność. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz ryczałt ewidencjonowany. Przygotujemy też badanie sprawozdań finansowych i sporządzimy stosowne dokumenty.


Drukuj   E-mail

Related Articles

Zakładanie spółek

Zakładanie spółek

Biuro Rachunkowe Nowy Dwór

Biuro Rachunkowe Nowy Dwór